Domů O nás Novinky Kontakt Smluvní monteři

Náš prodejní sklad Vodo-Topo-Sanita vznikl díky náhodám a nevolí některých lidí. Sám bych nevěřil, že se nám může něco takového podařit zprovoznit, navíc bez peněz a podpory bank, které nebyly nakloněny pomoci spotřebitelským úvěrem, v době, kdy byl trh nasycen společnostmi, které již fungovali na podobné bázi. Doslova si vzpomínám na slova jednoho z lidí, který mi řekl, máme křídla, máme je dlouhé, schováme tě pod ně a pomůžeme ti. Tvrdil jsem, že není možné v Břeclavi něco podobného otevřít, sled událostí však nakonec rozhodl jinak. Nakonec jsme se dohodli, že to zkusíme a plácli si s lidmi, kteří věřili mě, mým vědomostem a v neposlední řadě, i  dobré věci.

Bylo to v červnu 2008, kdy jsme měli vyhlédlé prostory, které jsou tečnou mezi Břeclaví, Poštornou a Charvatskou. Spoléhali jsme na to, že si k nám najdou cestu klasičtí zákazníci, aby se nemuseli trmácet pro zlomkové zboží přes celé město, které bývá poslední dobou pravidelně zasekané auty a průjezd z jednoho konce na druhý trvá v lepším případě hodinu.

Tento rok to bude 1.srpna přesně 11 let, kdy budeme slavit zprovoznění a otevření této prodejny. Nedoufal jsem, že prodejna bude fungovat začátky jsou opravdu těžké, my na provoz nedostali ani korunu úvěru, ale lidé si k nám cestu postupně našli a za to jsme všem vděční. Prodejna je svým provozem asi trochu jiná, než řada obdobných provozoven, je k zákazníkům přátelská a mnohdy pomůžeme radou, byť si díky ní zákazník nic nekoupí a mi mu tím peníze uštříme. Právě tito zákazníci jsou však s našimi službami spokojeni a do prodejny se rádi vrací.

Za pomocí těchto stránek Vás chceme postupně seznámit se zbožím, které nabízíme, na stránkách tipů se postupně budou objevovat rady a návody, které jsou podle nás nejžádanější a většinou nejvíce v domácnostech prováděny, jen se někdy neví jak na to. Budou nachystány různé akce a výprodeje za velkoobchodní, případně i nákupní ceny, které mnohdy překvapí.

Za kolektiv prodejny VTS bych chtěl všem poděkovat za dosavadní přízeň, doufám, že jste s našimy službamy spokojeni a budete i nadále našimy věrnými zákazníky, byť prodejnu jen navštívíte a prohodíte s náma pár přátelských slov.

Za VTS

©Roman Jirota

Copyright © 2012 Roman Jirota | vodotoposanita.cz | Administrace | Genius-web.cz